Wpis z mikrobloga

Zakładam, że wszyscy tak mają, prawda? takie nawyki, wg. których postępujecie np.

- Jak ścielę łóżko to dokładnie w taki sam sposób - zamek/guziki w stronę nóg, ale od zewnętrznej strony - żeby nie dotykały
- Jak biorę prysznic to według ściśle ustalonego schematu
- Jak podgrzewam coś w mikrofali to zawsze wyłączam jak jest 1 sekunda do końca by nie pikało
- Przekręcam drzwi na 2 razy

takie działanie w półautomacie odciąża mózg i ułatwia życie, byle tylko całe życie to nie był jeden wielki nawyk ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#nawyki #przyzwyczajenia #przemyslenia
  • 15
  • Odpowiedz
- Jak podgrzewam coś w mikrofali to zawsze wyłączam jak jest 1 sekunda do końca by nie pikało


@PorzeczkowySok: WTF???

jak wlaczam mikrofale to mam wywalone-wlaczam i olewam-ma mnie zawolac jak bedzie gotowe a nie ze ja mam stac i wylaczac 1 sek przed zeby nie pikalo :P

Ciekawe podejscie masz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PorzeczkowySok: nie xd. Oprócz jakiś schematów ale to wynikające z czegoś. Np wchodzę do auta, przekręcam klucz na zapłon, zapinam pas, akurat kontrolki pogasna, odpalam auto, jadę.

Na pc najpierw muzyka, mail, komunikatory i dopiero praca.

Ale nie czuje się źle jeżeli najpierw sprawdzę maila a później włączę muzykę
  • Odpowiedz
@straznik_internetuf: Jak mi mikrofala jednak zapika to się nic nie stanie, ale wolę żeby nie pikała, to wszystko wynika tylko i wyłącznie z praktyki, ułatwienia sobie życia,
zamka czy guzików też nie lubię mieć przy stopach bo czasem o nie haczę - denerwują mnie
  • Odpowiedz
- Jak ścielę łóżko to dokładnie w taki sam sposób - zamek/guziki w stronę nóg, ale od zewnętrznej strony - żeby nie dotykały


@PorzeczkowySok: wyjebongo, zdarza sie ze dopycham noga jak sie nie chce zmiescic xD

- Jak biorę prysznic to według ściśle ustalonego schematu


@PorzeczkowySok: a jak przyjdzie ci umyc wlosy to error404 planmycia.exe not found? :)

- Jak podgrzewam coś w mikrofali to zawsze wyłączam jak jest 1
  • Odpowiedz