Wpis z mikrobloga

Kupiłem sobie jakiś czas temu na wyprzedaży głośniki Logitech Z333 i dokonując tego spontanicznego zakupu nie oczekiwałem od nich niczego więcej niż to że zagrają lepiej niż te wbudowane w telewizor. Jednak po podłączeniu ich i puszczeniu kilku utworów (hardstyle, trance ogólnie muzyka elektroniczna) byłem ostro zaskoczony tym że takie małe pudełeczka potrafią zagrać w ten sposób kosztując przy tym niecałe 200zł.
Jestem z nich w #!$%@? zadowolony ale od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie myśl żeby kupić jeszcze jeden taki sam zestaw i podłączyć je tak żeby dwa zestawy grały jednocześnie. I teraz zastanawiam się co taki proceder przyniesie ? Będą grały głośniej ? Będzie więcej basu? Czy po prostu nic to nie da ?
#logitech #glosniki #glosnikipc
  • 2
  • Odpowiedz
Kupiłem sobie jakiś czas temu na wyprzedaży głośniki Logitech Z333 i dokonując tego spontanicznego zakupu nie oczekiwałem od nich niczego więcej niż to że zagrają lepiej niż te wbudowane w telewizor. Jednak po podłączeniu ich i puszczeniu kilku utworów (hardstyle, trance ogólnie muzyka elektroniczna) byłem ostro zaskoczony tym że takie małe pudełeczka potrafią zagrać w ten sposób kosztując przy tym niecałe 200zł.


@LuiS0524: Sam się właśnie rozglądam za jakimś zestawem 2.1
  • Odpowiedz