Wpis z mikrobloga

Siemka, czy ktoś tu używa PAX 3 i może dać protipy co do niego? Mam mocne problemy z #!$%@? się i nie wiem czy robię coś źle :( Używam aplikacji PAXa i zazwyczaj włączam efficiency mode. Jaranie miele do konstytencji piasku, ubijam tak zeby nie wyleciało obracając do góry nogami, biore buchy ok 15-20 sekund. Zrobiłem test - detoks + dobre jaranie z wiadra vs z wapo no i z 1 wiadra bylo mocniej. Zacząłem też unikać tytoniu. Co mogło pójść nie tak?
#waporyzacja #wykopjointclub #narkotykizawszespoko #420 #waporyzator
  • 12
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@nizleduk: zaznaczam że nie mam paxa. Z tego, co zdążyłem już wyczytać, to haj po paleniu i wapowaniu znacznie się różni, przede wszystkim chodzi o to że paląc jednak się zatruwasz i z tego niedotlenienia wynika też jakby dodatkowy haj. Druga sprawa to temperatura waporyzacji, mówi się że niskie temperatury gdzieś około 180C to lżejszy haj mniej cielesny a bardziej mentalny, a powyżej 200 to już mocniejszy couchlock. Z tego co
  • Odpowiedz
@nizleduk: Ja pożyczyłem PAX 3 od kolesia i takie same odczucia. Wiader nie wale, brzydzę się. Tylko lolki. Ale nie dało się z PAXem, zioło mi nie smakowało, słabsze, zabawa i dbanie o Paxa to tez mi się nie chciało.
  • Odpowiedz
@nizleduk: > buchy ok 15-20 sekund

Ja na początku miałem podobne odczucia używając vapo, ale mocno poprawiło mi się jak popracowałem z wdychaniem. Na co dzień palę epapierosa, więc naturalne wydawało mi się palenie w ten sposób jak piszesz. Popróbuj, u mnie lepiej idzie delikatne wciąganie 5s, potem 20-30s przerwy. Nie nastawiaj się na wyciągnięcie kłębu dymu. Z temperaturą też dobre kombinowanie, dla mnie od 205-215C
  • Odpowiedz
@nizleduk: Jak chcę odczucia jak po lolku to od razu ustawiam na 215C, wciągam dopiero po 20-30s od rozgrzania i tak przez te 5min pociągnę jak wyżej opisywałem- po 5s buszki co 20-30s.
  • Odpowiedz
  • 0
Mam to samo, nie jestem w stanie upalić się z wapo. Musiałbym ogrzać z 3 komory pełne, a to zajmie z 30 minut ;) miałem paxa2 i arizera ( ten jest o niebo lepszy - ale i tak efekt ten sam - czyli lipa).
  • Odpowiedz