Wpis z mikrobloga

@resuf: jak masz wiertarkę, ja mieszkam w bloku w wynajmowanym póki co mieszkaniu i nie mam miejsca na warsztat choćby mały, a bym chciał. Więc jakbym miał zrobić dziurę to mam problem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@FLAC: nie no mała wkrętarka z Lidla zajmuje tyle miejsca co grubsza książka. Wkrętarka tkxmust have w każdym domu.

  • Odpowiedz
@resuf: mam jakąś taką małą nawet nie wiem co - nie jest to wkrętarka chyba bo ma tylko otwór na bity, bardziej do skręcania/rozkręcania elektroniki - ale kiedyś kupiłem w castoramie cienkie wiertło w bicie żeby w biurku zrobić dziury na kilka wkrętów to dało radę. Z paskiem też by pewnie poradziło od biedy.
  • Odpowiedz
@resuf Nie każdy, ja dostałem kiedyś specjalny przyrząd z różnymi końcówkami do robienia dziurek w paskach. Chociaż nie wiem po co bo wiertarka zdecydowanie łatwiej ¯_(ツ)_/¯ Ale skoro już mam... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@FLAC: ja dostałem kiedyś na prezent dziurkacz do pasków z lidla od starego - i w tym roku był jak znalazł gdy okazało się, że teść musi dziurki dorobić xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Brajanusz_hejterowy: Ja też mam to specjalne narzędzie. Jak policzę ile razy robiłem dziurki w pasku i ile na tym przez te lata zaoszczędziłem... To nadal jestem w plecy i się nie zwróciło.
  • Odpowiedz