Wpis z mikrobloga

@Waldemar_Wpieldor: No z tego linku, co podałeś, to tam są nazwy firm budowlanych i on jako Mario rurarz robił akat z tego, co wiem.

@Waderra: Na niedawnym Q&A, chyba wczorajszym wyjaśniał, że on cały czas powtarza tego typu, bo mu to się fanie rymuje i składa z czeba iś do pszodu, nie do tyłu oraz inne tego typu rymy czy a'la powiedzonka.
A2 jeśli Cię ninteresuje, to polecam zaznajomiś się
@Waderra: ta, ponoć ma konto na wykopie, ale jego sława jest szersza z tego co słyszałem, zwłaszcza z czasów pierwszych kont na jutub, nawet jeszcze przed pojawieniem się kobry, albo sporo go wszędzie było jak kręcił się koło niego wuwunio
@Waderra: raczej tak xd chociaż 10 lat to chyba nie, obstawiam że trochę mniej :P ale to już musiałabyś zapytać ekspertów bo w sumie nie mam pojęcia co robiła Koberka zanim pojawiła się u tajgera
@Waderra: Telewizja TV to był projekt Boneza czyli ojca krzestnego Bonza który na pamiątkę zaczął golić się na kozią bródkę jak on. Napisał mu też tekst i wyprodukował utwór i teledysk. Klasykiem zgierskiej kinematografii jest pamiętna wywiawódka w domu u Boneza i jego małżonki, ale to już trzeba samemu zobaczyć, żeby pojąć fenomen tego nagrania w dwu częściach bebg
X.....e - @Waderra: Telewizja TV to był projekt Boneza czyli ojca krzestnego Bonza kt...