Wpis z mikrobloga

@Awizer: Mrowienie na całym ciele? nieźle
Ja jak pierwszy raz wziąłem fina to też czułem taki niepokój i szukałem zmiany w samopoczuciu lub jakichś boli w jajkach.
Na razie bierz normalna dawkę i poczekaj tydzień bo to brzmi jakbyś się nakręcił. Ewentualne spadki libido, samopoczucia itd najlepiej oceniać po miesiącu lub 1,5 bo wiele ludzi ma takie uboki na początku a później przechodzą.
@ZlyStati chciałem napisać na priv ale się nie da.
jak tam po tych tabsach się czujesz? Masz jakieś uboki? Włosy faktycznie nie wypadają? Nie chodzi mi nawet o to rzeczy się zagęściły a żeby nie wypadly te które jeszcze mam :)
@przemek1259: zadnych skutkow ubocznych, doslownie nic. Libido ok, dodam ze sporo cwicze i nie widze po sobie spadku tescia czy gorszych treningow. Jak zaczniesz kuracje, to tylko z loxonem 5% +dobre witaminy. Takie rzeczy jak dobra szczotka do skory glowy+nizoral raz w tyg napewno pomoga. Naprawde probowalem wszystkiego i fin + minoxidil daja super efekty. Pozdro
@ZlyStati czyli rozumiem, że włosy nie wypadają Ci w tym momencie tak? Jaka dawkę zazywasz tego?I jakie dokładnie tabsy, jak się nazywają? I loxon raz dziennie? Dwa razy? I jakich witamin używasz? Kupię po prostu coś sprawdzonego żeby nie szukać. Dzięki wielkie
@przemek1259
Tabletki z ukmeds.co.uk, jak poszperasz to znajdziesz kod znizkowy. Wlosy nie wypadaja, wrecz przeciwnie duzy mlodych wloskow ktore po czasie rosna, to wymaga czasu. Loxon rano i wieczorem delikatnie wsmarowujac go w skore glowy. Mi pojemnik starcza na okolo 2 miesiace. Witaminy polecam z olimp labs dla sportowcow +kwasy omega.

Teraz jest dobry okres zeby zaczac kuracje, bo fin pewnie zacznie dzialac w okolicy marca/kwietnia. Zaczynajac na sama jesien zime moim