Wpis z mikrobloga

@no360scope rap rozpoczął się w Afryce, gdzie czarnoskórzy mieszkańcy tamtych terenów wykrzykiwali słowa do rytmicznych uderzeń bębnów i innych tego typu instrumentów. Taki był początek tego gatunku. I były to czasy bardzo dawne, gdzie jeszcze plemiona prowadziły wojny z innymi plemionami.
Sebastiany rapujące pod blokiem nie są dla mnie żadnym wyznacznikiem rapu, ale wolę już takich osobników niż to co się obecnie dzieje. Tamtych przynajmniej da się zrozumieć, dla nich to była
@lilitch123:

rap rozpoczął się w Afryce

rapowanie jako środek przekazu tak, rap jako gatunek muzyczny nie, ten powstał jako czarnoskóra odpowiedź na disco i miał z tą muzyką wiele wspólnego, to były proste dyskotekowe rymowanki.

Dzisiaj rap robią dzieci bez talentu

generalizacja i bzdura, rap robią bardzo utalentowani muzycznie ludzie, na pewno bardziej niż dukacze, którzy brali się za to kiedyś

kopiujące Amerykę jak się tylko da.

każdy polski rap jest
@ShadyTalezz no fajnie a ja mam w dupie takie płacze jak Twoje xD to że ja mówię że dla mnie ten gatunek umiera i że nie czuje juz tej zajawki tym gatunkiem co kiedyś to tylko moja opinia, a nie zdanie które ma mieć każdy bo ja mam rację czy coś xD Twoje wysrywy mnie nie przekonują, tak samo jak moje nie przekonują Ciebie.
Nie widzę w tym treści żadnej a tym
@lilitch123:

no fajnie a ja mam w dupie takie płacze jak Twoje xD

ale ja nie płaczę tylko mam bk z typów, którzy sami nie potrafią wyznaczyć jednoznacznych granic rapu a coś pierdzielą o tym co może być rapem a co nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

to że ja mówię że dla mnie ten gatunek umiera i że nie czuje juz tej zajawki tym gatunkiem co kiedyś
@ShadyTalezz odnosisz się do wszystkich wypowiedzi moich które sa moja opinia i ciśniesz beke z mojego podejścia. Ja z Twojego nie cisne i nie mówię że jesteś debilem czy dzbanem bo słuchasz jakiegoś Bedoesa czy Young Igi ego.
To nadal też Twoja opinia. I ja się z nią nie zgadzam po prostu. Czuję w rapie inne wartości niż Ty. Mi imponuje co innego niż Tobie. Krótko i na temat.
@lilitch123:

odnosisz się do wszystkich wypowiedzi moich które sa moja opinia i ciśniesz beke z mojego podejścia

nie, ja mam gdzieś co tam sobie lubisz i czego słuchasz i to napisałem wielokrotnie, ja mam bekę, że myślisz że kwestią opinii jest coś co zdecydowanie nie jest kwestią opinii a faktów.
Jak ktoś napisze, że "rap rapera X jest #!$%@?" to to jest jego opinia i nie mam z tym problemu ale