Wpis z mikrobloga

Karol skoro ostatnio sporo siedzisz na wykopie to przypomnę Ci że współpracujesz z członkiem parti Konfederacja a członkowie tej parti otwarcie mówią o niczowaniu osób homoseksualnych, o traktowaniu zwierza jako przedmiot czy zabieraniu praw wyborczych kobietom. Trochę przykro bo wiem że masz horyzonty szeroko otwarte i nie podzielasz ich poglądów. Zapoznaj się z kanałem yt naszego kolegi z wykopu @koroluk
#friz #neuropa
AShans - Karol skoro ostatnio sporo siedzisz na wykopie to przypomnę Ci że współpracu...
  • 12
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@harnas_sv: to prawda, trzeba umieć je oddzielić, ale w wyborach głosujemy na poglądy społeczne i ekonomiczne naraz, nie możemy ich rozdzielić. Wydaje mi się że popieranie kogoś z czyimi poglądami społecznymi się nie zgadzamy chyba nie do końca jest ok
  • Odpowiedz
@AShans: Tak się akurat składa, że koroluk jest lewackim szurem, który słynie z niemerytorycznego szkalowania ludzi, którzy mają inne poglądy polityczne niż on (czyt. sprzeciwiają się okradaniu obywatela przez państwo). On już dawno został wyjaśniony, więc serio, daruj sobie takie wstawki xD

Bardzo dobrze Friz zrobił, że zaczął współpracować z Mentzenem.
  • Odpowiedz
@Slonik01: A nawet gdyby go popierał (bo to też jest możliwe, raczej nie chciałby dać zarobić komuś kogo nie popiera), to i tak nie ma w tym nic złego, że popiera typa, który po prostu chce by rząd przestał go okradać ¯\_(ツ)_/¯

Podejrzewam, że Friz w podatkach zapłacił więcej, niż większość wykopków w ogóle zarobiła w całym życiu.
  • Odpowiedz