Wpis z mikrobloga

@Pustulka Jak mu nie zagwarantują w miarę regularnego grania to tak pewnie będzie. Z tego co mi wiadomo, to Klopp chętnie by go u siebie widział.
Arsenal słynął z tego że ściągał mało znanych i utalentowanych grajków za grosze( m.in Vieira, Ljungberg, Henry, Van Persie, Anelka), a teraz za darmo bądź grosze oddają innym klubom(Gnabry i możliwe że właśnie Bolougn)

Ale jak widać taka polityka klubu, by sprowadzać drogo opłacany szrot, któremu
Jeżeli faktycznie zdecyduje się odejść to wydaje mi się że właśnie Liverpool(współpraca z Kloppem, który ma oko do młodych graczy),


@rybazryzem85: Jak chce grać to zdecydowanie się na transfer do Liverpoolu to głupota, bo będzie miał jeszcze trudniej niż tutaj. Brighton czy Leeds United mają większy sens. Ewentualnie łatwiejsza i bardziej ofensywna Bundesliga co może mu jego agent doradzać, bo prowadzi karierę również Sancho.
@Pustulka: też mi się wydaje, że on wolałby iść w ślady Gnabriego w Bundeslidze, niż walczyć o skład w czołówce PL.
Liczę że Eddie pójdzie na wypożyczenie, a Balogun zamiast niego zacznie grac
@Pustulka jestem tez za tym żeby balogun dostawał więcej szans ale jakbyś takie highlighty nkethi'i znalazł to również możnaby sie "zachwycać" .

Chciałbym zobaczyć ze dwa męcze od początku jak fizycznie wyglądałby balogun na tle drwali typu west Bromwich czy jakieś Burnley bo nkethia to odbija sie i przewraca od każdego...