Wpis z mikrobloga

@KakaowyTaboret: Inny gosc tez wczesniej pisal o komentarzach. Zasugerowalem kolejnemu to samo, ze opiera swoja wiedze na komentarzach pod tym artykulem. Ale jestes nudny, ze chce ci sie prowadzic ta rozmowe. Nudny czlowiek i jego nudne poszukiwanie zwyciestw w internecie.
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: Napisalem, ze pomylilem sie juz duzo wczesniej, sadzilem ze artykul nie dotyczy tego zdarzenia, a jest ogolny. Nie wiem, czemu ciagle twiedzisz, ze przy czyms sie upieram.

Ty jestes na moja osobe chory psychicznie, pewnie pragniesz zajrzec mi w siku, wiec jeszcze raz powtarzam: ryj i skoncz swoje sranie, bo jest bezzasadne i bezcelowe.
  • Odpowiedz
@onuceSzatana napisałeś że się pomyliłeś po obraźliwych komentarzach i zrozumiałeś dopiero dzięki instrukcji obrazkowej.

Więc może stosuj się do własnych rad i ryj zamiast projekcji i zakłamywania chronologii i wyjazd stąd :)
  • Odpowiedz
@onuceSzatana

Może Ty masz chore potrzeby? I jaka atencja? Od Twojej osoby mi nie potrzebna xDDD

Teraz pisze ten post podczas ładowania gierki on line:-)

Może nuda. Może nadzieja że coś Ci wytłumaczę. Może zastanawiam się jak bardzo wyjdziesz jeszcze na dzbana. ;)
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: Ty sie zawsze nudzisz posrod swoich prac, niedzialajacych VPNow i ladowan giereczek online. Moim zdaniem jestes nudziarzem i frustratem, ktory szuka przyjaciol niekonwencjonalnymi metodami w internecie. Nie dam ci zajrzec w siku, nie miej zludzen.
  • Odpowiedz
Ty sie zawsze nudzisz posrod swoich prac, niedzialajacych VPNow i ladowan giereczek online.


@onuceSzatana:

Nie zawsze :-) Minęło kilka miesięcy od naszej ostatniej rozmowy, ale nie za każdym razem chciało mi się wchodzić w szambo dyskusji
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: Ale dlaczego nie moge byc tym, kim chce byc, tylko ty wierzysz, ze stane sie kims, kogo sobie zycysz?

Reszty sraki nie komentuje, bo wylewa sie z ciebie taki szlam, ze doslownie sie ciebie brzydze. I nie, wciaz mnie nie zruchasz, nie zaczne pisac ci erotykow na PW, bo niby wg ciebie lubie takich zadziornych chloptasiow i dlatego zapewne ciagle mnie zaczepiasz i meczysz.

Prosze, daj mi spokoj, przestan
  • Odpowiedz
@onuceSzatana Jeden komentarz bez obrażania i nawiązań do kupy?

Ja liczę że przestaniesz obrażać innych i robić z siebie debila- to obiektywnie jest dobre ;) Jak rozumiem ciągle mnie obrażając chcesz mnie poderwać.

Nie uda się brzydzę się Twoja nietolerancja i że obrażasz innych gdy prosta tabela jest zbyt skomplikowana i wymaga dziesiątek objaśnień. W tym obrazkowych.

Jak chcesz możesz w sumie mieć ostatnie słowo i tradycyjnie napisać coś o kupię,
  • Odpowiedz