Wpis z mikrobloga

  • 8
@adamczwa większość atrakcyjnej dla nich treści kulturowej jest po angielsku, świat jest bardziej angielski niż polski, więc one też chcą być bardziej angielskie niż tylko polskie. Nie trzeba do tego mądrych ludzi (wystarczy nie być głupim), a skrzywienie psychiczne to tylko etykietka która nadajesz zjawisku którego nie rozumiesz.
  • Odpowiedz
  • 298
Mowie płynnie po angielsku, mam prace w branży gdzie wiele slow nawet nie ma spolszczenia, wiec musze wplatać w rozmowy służbowe angielskie słówka, niektóre spotkania w pracy mam po angielsku. W domu ogladam filmy po angielsku i gram w gry po angielsku.
I jakos to spie****nie pol polish-pol english mnie nie dotknęło.
  • Odpowiedz
@adamczwa: na wykopie też nie jest kolorowo, bo może nie wplatają angielskiego, ale zamiast "niż" piszą "jak" w porównaniach lub "na" zamiast "w" jeśli, np. chodzi o mieszkanie.
  • Odpowiedz
dlaczego wiekszosc nastolatek ze skrzywieniem psychicznym pisze po polsko-angielsku?


@adamczwa: Mnie intryguje ta statystyka. Możesz załączyć jakiś link do badań na ten temat?
  • Odpowiedz
  • 0
@adamczwa czyli jak ona jest paskudna i nie dostaje komplementów to inne dziewczyny nie moga dostawać bo to faszyzm? x #!$%@? D co te Juleczki mają w głowach. Wyprane móżdżki przez social media i inne aplikacje pokroju tik tok.
  • Odpowiedz