Wpis z mikrobloga

Sputnik widziałem, naprawdę dobry. Komy jeszcze nie.

Ale nie wszystko u nich takie super, był jeszcze z tą inwazją, attraction, ci kosmici od wody i super pancerza bojowego (ten akurat był genialnie zaprojektowany), ale kontynuacja to było jakieś nieporozumienie.

I drugi z inwazją z tym "bogiem" bez ust, ogólnie był dobry, ale końcówka spartolona.
  • Odpowiedz
  • 0
@neoandrew: #killallmen ( ͡° ͜ʖ ͡°) scena była bardzo mocna, wręcz niepasująca do filmu. Co miała ukazać? Wywalczoną wyższość kobiet(„ofiar”) nad mężczyznami(„oprawcami”)? Przemoc ma płeć i mezczyzne mozna tak zalatwic ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym oprawca-bialy bogaty mezczyzna, kobieta z lekką nadwagą i przyjaciel murzyn w opozycji ( ͡° ͜ʖ ͡°) nawet z tego co pamiętam kilka redakcji
  • Odpowiedz
@LewCyzud: Obejrzałem, ale poza w sumie nie najgorszą atmosferą to ten film się kupy nie trzyma przez mało wiarygodne postacie i ich idiotyczne zachowania i motywacje. Salyut 7 z "ruskich filmów o kosmosie" lepszy moim zdaniem, chociaż też nie idealny.
  • Odpowiedz
@LewCyzud: aha, no nie wiem, wydaje mi się, że wielu trochę za bardzo na głowę już siadło to i tamto, zamiast po prostu ocenić film, a w samym filmie, tuż po tym co zrobiła i jak ten typek zareagował na to, to dało się odczuć, że mu niezbyt to pasuje, ale nie będzie drążył, bo się boi, sama scena tak to przedstawiała, że zrobiła coś czego nie powinna, co jest nielegalne,
  • Odpowiedz
@LewCyzud: obejrzałem sobie dziś tego Sputnika i nuda jak na Interstellar... Początek był obiecujący a dalej już tylko nudniej i gorzej. Paragraf 78 był znacznie ciekawszy. ehhh szkoda po takim początku :(
  • Odpowiedz