Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Szypko pls hlp, czuję że nadchodzi znowu zapalenie zatok, kurna jakieś sposoby domowe znacie żeby to zahamować? Mam pyralgine, paracetamol, wapno, nic więcej
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@simsakPL: właśnie nie mam a muszę dziś już zacząć walczyć z tym, bo jak zapalenie się u mnie rozwinie to później trzyma długo. Skoczę jutro do jakiejś apteki po amol, dzięki (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@obserwatorrr: Nigdy z tego nie korzystałem, jak mam problem z zatokami to się nacieram porządnie aż na właśnie zatoki. Jak kładę się spać, bo oczywiście szczypie trochę więc najlepiej zamknąc oczy i nie patrzeć ;3
  • Odpowiedz
@obserwatorrr: No dokładnie! Naturalna apteczka zawsze przysłuży się lepiej niż tabletki którymi obciążasz żołądek. To nie są lekkostrawne rzeczy. W Twoim przypadku kiedy często masz problem z zatokami najlepszy będzie Amol pod ręką, zarówno do nacierania jak i do inhalacji. Inhalację często praktykowałem jak byłem młody, chociaż tego nie lubiłem bo para od gorącej wody powodowała dyskomfort, ale jak o tym pomyślę to pomagało od razu.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@beztroski_pampuch: próbowałaś kiedyś? Ja w poniedziałek spróbuję, może się nie utopię XDDD
@simsakPL: przyda się, kupię bo to chyba spora butelka, będzie wydajne, nawet na jakieś zwykle przeziębienie się przyda, bo akurat taka pogoda ʕʔ
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@beztroski_pampuch: ja mam tak zawalone zatoki że szok, nie chcę być niesmaczny ale k---a tyle glutów co mi schodzi to masakra xD
@simsakPL: dokładnie, ja na przykład ostatnio zacząłem codziennie pić kilka herbat zielonych, co pomogło na moje problemy ekhm xD

  • Odpowiedz
@obserwatorrr: O kurcze a ja czasami piję rumiarek. Ale nie że kiedy mnie coś boli, po prostu bardzo lubię napar z rumiarku. Szczególnie kiedy dużo pojem, na drugi dzień kiedy inni chodzą pochyleni i łapią się za brzuchy, to ja jak nowo narodzony :D
  • Odpowiedz