Wpis z mikrobloga

@Megawonsz_dziewienc: i co z tego? gram na powaznie a to ze ktos mi banuje picka z premedytacja jest nie fair.
@Agilled: No kazdy wybor jest dobry jak ogarniasz podstawowe mechaniki ( ͡º ͜ʖ͡º)

BTW gdzie wy widzicie jakies zaoranie? xD ze wstawil screenshoota z moich poprzednich gier? a byles widziales, grales ze mna ze oceniasz? nie? no to po co ta zlosc i
  • Odpowiedz
@Ardeo: no nie po sprawie, bo ja mialem zagrac pantheonem a on celowo zbanowal zebym nim nie zagral, bo po prostu strollowal.

Czego wy nie rozumiecie
  • Odpowiedz
@Erados: Ale co ja mam ci odpowiedziec? Mirek wyzej cie zaoral twoim winrate, ty sie splakales, ze ci zbanowali champa, ktorym wedlug winrate ostro feedowałeś i jeszcze jakies gowno spelle wybierales do tego.

Gram po swojemu bo moge i nie twoja sprawa jak gram ( ͡° ͜ʖ ͡°)


To nie grasz rankedów.
  • Odpowiedz
@Erados: olej tych marudników, bo tu pełno frustratów

pantheon jest dobry w obecnej mecie, zwłaszcza po ostatnim drobnym reworku

natomiast ban championa którm chciałes grac wg rito nie miesci sie w unsportmanship behavior, takze nie ma za to banów
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc: Nie gadaj bzdur, bo sam nie wiesz co piszesz

@Agilled: jeszcze nie, a jaki to tekst? wymyślony przez Ciebie?

@memento_mori: Bo jest bardzo dobry to raz. Dwa że gram jako support i jungler, a jako support kille nie grają takiej roli jak w przypadku innych lini.
Sam ban championa może nie, ale jezeli ktos robi z premedytacja zeby oslabic team, to jest juz trolling i to chyba podchodzi pod bana.. Przynajmniej powinno, bo to wyglądało tak że zbanował i się później wysmiewal na czacie. Po czym w grze strollowal poszedl z bota na mida i mnie jako supp zostawil na bocie i mial jeszcze "pretensje" ze
  • Odpowiedz
A i tak wiem że słabe staty ale w tym screenie powyżej, bo zaraz sie zlecą sępy i powiedzą że nie umiem grać itp. Otóż wyjaśniam: Ashe nafeedowała jako ADC i poszła afk, podczas gdy ja ze statami 2-2-3 musiałem próbować swoich sił niemalże solo.. I ostatecznie taki wynik... A ogólnie gram lepiej, więc nie oceniajcie przez ten pryzmat :)
  • Odpowiedz
podczas gdy ja ze statami 2-2-3 musiałem próbować swoich sił niemalże solo.. I ostatecznie taki wynik... A ogólnie gram lepiej, więc nie oceniajcie przez ten pryzmat :)


@Erados: Taa, w każdej gierce Ci feedują. Dlatego robisz ujemne staty, nawet w tych wygranych grach. Z takim nastawieniem, to Ty kolego z Irona nie wyjdziesz.
  • Odpowiedz