Wpis z mikrobloga

Może to dla kogoś głupie pytanie, ale i tak je zadam, bo nie widzę w internetach prostej odpowiedzi.

Czy portfel Coinbase to trzymanie pieniędzy na giełdzie - z czym wiąże się oczywiście to, że to nie moje BTC? - Bo wydaje mi się, że tak właśnie jest, co powoduje, że nazwa "portfel" jest trochę oszustwem. A może się mylę?

#bitcoin
  • 17
  • Odpowiedz
@Spoyla: Jeżeli przy jego zakładaniu masz do spisania słowa "klucze" (np 12 czy 24 słowa) to wtedy jest to twój portfel. Jeżeli nie - to jest to portfel giełdy.
  • Odpowiedz
@plaisant: Szczerze, to nie pamiętam. Zakładany 3 lata temu i sobie jest tam jakieś 4 dychy przy obecnym kursie. ale chciałem przelać resztę ostatecznie jak będę wypłacał z bitomatu wiosną zapewne( ͡° ͜ʖ ͡°).

Ale zakładam, że na 99% giełda więc coś innego muszę założuć.

To co polecacie dla nooba z przyjaznym interfejsem? Zengo? Może mycellum?
@hoym: @NatoshiSakamoto:
  • Odpowiedz
@Spoyla: trochę jest tych coinbase, samo coinbase to taki ala kantor gdzie ludzie kupują kartą bo przelewem się nie da a wystarczy zalogować się na te same dane na coinbase pro i masz dużo mniejszą prowizję, ty zapewne masz te € na coinbase.
Zaloguj sie i kliknij coinbase earn tam będziesz miał quizy do zrobienia w sumie może byc tego ze 200€ do odbioru jak nie logowałeś się ze 3 lata
  • Odpowiedz
@plaisant: Wgrałem mycelium i.. ale to jest caly czas średnio intuicyjne. Nie uważam siebie za głąba komputerowego, ale frontend nie należy do przejrzystych tak tutaj jak w innych które instalowałem żeby zobaczyć jak działają...

Swoją drogą wszelkie kraniki btc jak ten coinbase ern czy inne to się robi jak jest najgłębsza recesja a nie a górce żeby jak najwięcej BTC mieć ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz