Wpis z mikrobloga

@b0rubar: utknęłam na fragmencie w opuszczonym ośrodku badawczym, gdzie trzeba dostać się po ścianie do miejsca odległego o 86 growych metrów. Nie wiem, czy grałeś w Titanfall, jest tam w takich przypadkach opcja włączenia "ducha", który pokazuje jak trzeba przebyć daną drogę, ale w dużej części przypadków to, co robi ów "duch" jest nie do odtworzenia przez postać sterowaną przez gracza. W tym również. ( ͡° ʖ̯ ͡°
@b0rubar: najgorzej, że nie można takiego fragmentu ominąć, tak jak np. w GTA V - tam, jak misja Ci nie idzie, nie musisz się z nią męczyć, tylko pomijasz. A tu nie można nawet takiego głupiego fragmentu z przejściem z punktu A do punktu B pominąć. Nawet zmiana poziomu trudności na najłatwiejszy nie pomogła. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@b0rubar: miałam taki plan, ale z 3 ściągniętych przeze mnie i zainstalowanych gier: Borderlands 2 załapał jakiś błąd, Battlefield 5 się obecnie aktualizuje (jaka aktualizacja może mieć aż 1 GB?!), a Titanfall stanowi rzecz nie do przejścia XD Heh... W ogóle mam dziś słaby dzień, a problemy z grami to tylko taka wisienka na torcie XD
@b0rubar: podejrzewam, że jest problem z plikami wynikający z tego, że gra jest zainstalowana na dysku zewnętrznym, który jest podłączony do laptopa. No i do podróży odłączyłam ten dysk, co zapewne spowodowało, że launcher po ponownym podłączeniu dysku „nie widzi” plików gry.