Wpis z mikrobloga

Wysłałem sms-a ojcu z życzeniami na urodziny i święta, a i tak mnie opieprzył w sms-ie, że się nie interesuje co u niego. Ten człowiek rozwiódł się z mamą jak miałem 2 lata, czyli 26 lat temu, nie uczestniczył w moim wychowaniu, jest zawistny, nieprzyjemny, i jeszcze nawet nie mam ochoty z nim gadać, a on mi dokucza jeszcze. To jest bardzo prosty człowiek, bez taktu, obrażalski i tylko mi dokucza. Jak mam postępować w takiej sytuacji, ja jestem ugodowy, nie chcę żadnych kłótni, ale to ciągle zaczyna. jestem bardzo wrażliwy i #!$%@?ł mi tym dzień, dostałem kołatania serca.
#przegryw #rodzina #psychologia
  • 55
  • Odpowiedz
@mieszkamzmamusia: psychiatra daje leki które cie uspokoją i wyciszą. Przestaniesz tak reagować negatywnie w czasie stresowych sytuacji. Dzięki temu będziesz miał siły aby stawić czoło problemom.
Terapia to z terapeutą, ale ja nie byłem to się nie wypowiem. Podobno warto iść aby przepracować swoje problemy.
  • Odpowiedz
@Pavulenko: no to dostał atencje, życzenia na urodziny świeta, ja zadzwonie raz na 2-3 tygodnie brat tak samo zadzwoni pierwszy. Z nim jest problem, że mu jest wszystko źle. Uważa, że on jest starszy, ma 60 lat i mu należy się atencja z naszej strony, a tak naprawdę n awet nie zasłużył na nią, bo mnie nigdy w życiu niczego nie nauczył, w niczym nie pomógł.
  • Odpowiedz
@mieszkamzmamusia:

No jest to jakaś myśl, ale i tak ze #!$%@? genów, cudów nie ma co oczekiwać


Nie znasz potęgi dobrze dobranych leków! Staniesz się spokojny, racjonalny i opanowany. Zmienisz się ci myślenie.
Będziesz w stanie robić rzeczy których teraz się boisz. Uwierz, to jest możliwe.
  • Odpowiedz