Wpis z mikrobloga

@Dzyszla: byłbyś w stanie opisać początki tego jak kolana zaczęły być dolegliwością? Jak to było czuć?
To taki tępy ból?
Ja npm mam tak że jak siądę i położę jedną nogę na drugiej, to potem to kolano obciążone mnie boli, od niedawna tak mam, ale na co dzień tak cały czas - nic nie czuć.
U ciebie jest cały czas?
  • Odpowiedz
  • 1
@interpenetrate przede wszystkim sztywnienie stawów i palec kiełbaskowaty jak już ruszyło. A wcześniej przez parę lat bóle w stopie i nadgarstku które olewałem choć spodziewałem się skąd się biorą.
  • Odpowiedz
@interpenetrate tak, u mnie od września jest ciągły ból. Ale faktem, że bardzo dużo przez wakacje (wrzesień) chodziłem. Ale zbiegło się to z zaprzestaniem leczenia. USG nic nie wykazuje, badania krwi też. A jednak ból jest, głównie przy naciągnięciu mięśni oraz palpacyjny wierzchniej części kolana. Miałem ostatnio zabieg z osocza i kwasu hialuronowego i po tym na razie boli jeszcze bardziej :(
  • Odpowiedz
@Dzyszla: @wizu: o cię #!$%@?...
Ale to ja chyba mam inny jakiś ten ból, taki ostry, szybki i przeszywający wgłąb kolana
A też nie bardzo mam jak stwierdzić czy ogólnoustrojowy taki ból w różnych miejscach nie jest po prostu od siedzenia przed kompem cały dzień.

@wizu czyli że jakby mi się to zaczynało, to zaczęłyby mi się kolana zacinać? Blokować?
  • Odpowiedz
@interpenetrate ogólnie to od dwóch tygodni nie ma szansy spać na plecach, bo kręgosłup boli też. A z kolanem to teraz już przez noc względnie dobrze, ale wcześniej bolało non stop.

Przed leczeniem to w niektórych miejscach tak wyglądało.
  • Odpowiedz
@interpenetrate: Gdy nie brałem leków biologicznych, co roku, rok w rok miałem bóle stawów.
Czujesz się tak, jakbyś nie miał płynu w stawie a kości ocierały się o siebie i dodatkowo ktoś wbił nóż w staw. Żeby wstać musiałem przez 15 minut starać się rozruszać staw.
  • Odpowiedz