Wpis z mikrobloga

Hej,
Chciałbym powiedzmy pachnieć ładną cytrynką, czy innym w miarę męskim owocem lub miętą. Czy istnieją męskie perfumy które pachną "smacznie"? xd

Sprawdziłem kilka perfum z nutami cytryny, i część z nich na początku świetnie pachniała, ale później zapach przechodził w starego dziada (np Dior Homme Cologne - na początku genialne, a potem fuj). Jedyny który jako tako wg mojego węchu pozostał wciąż świeży to Versace Pour Homme. Jednak też ta fajna cytryna z początku w nim zaginęła. Polecicie może coś gdzie ten owoc nie zanika z czasem? Nie musi być konkretnie cytryna. Po prostu "smaczny" zapach bez udziwnień - jeśli istnieje.

#perfumy
  • 14
@Kalak mandarynka, mięta wodna... albo po prostu cytrusy - Kenneth Cole Black. Na mnie ma dobre parametry. Nie jest to nic nadzwyczajnego ale jest rześko i soczyście.
@Kalak: najładniejsza cytryna na ziemi jest zamknięta w hermesie eau de citron noir. Parametry ma raczej słabe, ale pachnie przepięknie żywo. Lepsze parametry ale gorszą cytrynę ma Chanel Allure Homme Sport Cologne. Jeśli chodzi o resztę smakowych zapachów, tak jak Felix mówi, gourmand to słowo klucz.