Wpis z mikrobloga

Hej, kupiłem dziś listę #iptv od #plusx. Nie podoba mi się jednak ułożenie kanałów, więc edytuje to w notatniku. Problem w tym, że gdy ułożę po swojemu, to układa się tylko do pewnego momentu, później już random leci. Da radę coś z tym zrobić, aby było po mojemu, czy trzeba się przyzwyczaić?
  • 8
@Tavaritch: Też mi kiedyś przeszkadzało ale najlepiej będzie się przyzwyczaić. Jak robisz swoją listę, to wszelkie updejty kanałów cię omijają. A potem może zmienisz na innego dostawcę i znowu będziesz zmieniał... Nauczyłem się z tym żyć. Najczęstsze kanały wrzucam do ulubionych i to trochę pomaga. Poza tym w plusx lista kanałów jest alfabetycznie i jak chce się na szybko coś znaleźć to dużo ułatwia.
@Tavaritch: jaki random ? jak edytujesz w notatniku to od ciebie zależy kolejność chyba że pomieszałeś sobie grupy, wykasuj albo zmień wyraz group-title na inny i wtedy będziesz miał wszystko w jednym poukładane jak chcesz
@Tavaritch po zakupie listy zaczęła Ci działać od razu? Bo mnie po kupnie i załadowaniu listy do tivimate ładuje wszystko ale błąd w odtwarzaniu. Na innych programach to samo.