Wpis z mikrobloga

Właśnie zdałam sobie sprawę, że najprawdopodobniej nawet przyszły rok akademicki będzie zdalnie. Bo nawet jeśli wszyscy Polacy chcieliby się zaszczepić to nie jest możliwe żeby zaszczepić 38 mln osób w czasie krótszym niż rok XD, a biorąc pod uwagę:
- większość Polaków nie chce się szczepic
- typowy polski burdel
- debilny rząd bez planu, podatny na widzi mi się Grażyn (otwieranie i zamykanie szkół xd )
- brak pomysłu (jak już otwierać szkoły to nie wiem może otworzyć świetlicę dla przeziębionych kaszojadow bo to jest główny problem i główna przyczyna tych fal #koronawirus - i nie mówię tu o swietlicach szkolnych)
- brak pieniędzy i #!$%@? w ochronie zdrowia
- żadna poważna uczelnia nie weźmie na siebie odpowiedzialności za czyjąś śmierć także o ile szkoły najprawdopodobniej wrócą (na miesiąc góra dwa xd) do normalności to uczelnie będą to miały w dupie
- jeśli ktoś przechorował to może zachorowac jeszcze raz xd
- musimy reanimowac trupa więc będziemy mieć fale luzu i wakacji czyli w polskiej wersji #!$%@? na wirusa i fale Lockdowu xd
- nowe mutację

Reasumujac będziemy się z tym #!$%@? w takiej formie jeszcze z co najmniej rok.
#studbaza #nocnewysrywy
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NaczelnyWoody: no niestety, chociaż marzenia ... xD ale prawdopodobnie nie da się pogodzić na ten moment.
Jakby trzeba było zainwestować w obronę planety to pewnie prędzej by nas jacyś kosmici #!$%@? zanim byśmy się dogadali xD