Wpis z mikrobloga

Zalozmy, ze jestem zaznajomiony z Pythonem w takim stopniu, ze moglbym aplikowac na stanowisko Juniora. Co mam niby wpisać w CV? Nie jestem po studiach informatycznych, ani nie ukonczylem zadnych bootcampow (co moze i jest plusem), tylko ogarnialem ksiazki z O'Reilly, dokumentacje i robilem projekty z YouTube. Poza tym potrafie też trochu into Bash/Java/HTML+CSS (XD).
Podpowiedzcie coś, od czego zaczac? Najprosciej byłyby zlecenia, ale przebic sie przez rynek troche ciezka, a nie mam w kregu znajomych kogos, kto moglby o mnie wspomniec dalej. Qrde. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#python #programowanie #programista15k
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lunatik: napisałem wyraźnie że chodzi o zlecenie. Jak osoba potrafi samodzielnie zrobić projekt w terminie za który klient zapłaci to jest wystarczająco samodzielna na regulara.
Ale pewnie nie czytałeś albo nie zrozumiałeś, więc wolisz pisać bezsensowne wysry , vikopku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@farmaceut: ja bym się starał wylistowac od myślników i dać jedno - dwa zdania odnośnie co zrobiłeś w danym temacie.
Najlepiej daj adres do repo z kodem co jestes zadowolony pod względem projektu i stylu koniecznie z testami
Ja bym się nie bawił w jakieś hobby bo za to że jesteś spoko gościem cię nikt nie zatrudni
  • Odpowiedz
@farmaceut: wrzuc wszystkie projekty jakie realizowales (rowniez te youtubowe na githuba). opisz je w CV (jakie technologie, link do repozytorium, etc).
dodatkowo postaraj sie zrobic przynajmniej 1 projekt w calosci wlasny (taki, w ktorym youtuber nie prowadzi Cie za reke).

to powinno wystarczyc na wyladowanie juniora, a jesli nie to dowiesz sie czego brakuje od rekrutera
  • Odpowiedz
@farmaceut: Staż? Aplikować na oferty pracy i dołączać krótki list motywacyjny? W końcu może ktoś łyknie po zaniżonej stawce jeżeli ogarniasz. Możesz też spróbować wpisać sobie studia inf.

  • Odpowiedz