Wpis z mikrobloga

Załapałem się we wrześniu na crypto stimulus z Uniswap, później było blisko do drugiego dropu ale nie został przegłosowany. Teraz zdaje się na podobnych warunkach był drop z jakiegoś 1-inch. Wiele wskazuje na to, że duże dropy mogą się pojawiać od czasu do czasu. Różnych projektów defi jest bardzo dużo, podejrzewam, że żeby załapywać się na następne ewentualne airdropy wypadałoby selekcjonować projekty i wchodzić swoim portfelem w interakcje z projektami, które wyglądają najbardziej poważnie. Są jakieś inne dobre strategie, które zwiększają szansę na jakąś finansową niespodziankę w przyszłości? Jak odróżniać #!$%@? defi od mniej #!$%@??
#kryptowaluty #bitcoin #ethereum #airdrop
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Manah: może moonswap? 1inch i moon to jedna "firma". Pewnie nic z tego nie będzie ale zrobiłem transakcje z pięciu portfeli, 0,09 eth poszło na opłaty, kto wie, może kiedyś coś z tego będzie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Manah: jakby nie patrzeć to dla teamów to jest dobry sposób na łatwą kasę, dość że wcześniej znają zasady dropu, więc mogą sobie przygotować odpowiednią ilość portfeli które będą się kwalifikować, a prócz tego cześć zostawiają na rozwój.
@maliczek: Chodzi Ci o moonswap (token) czy mooniswap (giełda)? Co do dropa, zarówno UNI jak i 1inch powstały w momencie airdropa, ten 1inch zdaje się być właśnie tokenem giełdy mooniswap (mogę się mylić, nie robiłem dużego researchu), z kolei moonswap (token) istnieje już od kilku miesięcy. Prawdopodobnie trzeba szukać projektu z płynnością, który jeszcze nie wyemitował swojego tokena.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Manah: chodzi mi o mooniswap giełdę. Może tak jest że 1inch token jest do tych dwóch giełd, możliwe że tylko do jednej z nich, ale skoro już dwa razy takie coś miało miejsce to może będzie raz jeszcze. A jak pisałem, to łatwy sposób na kasę dla ekipy, nawet jeśli po pół roku o tym każdy zapomni. Zobaczmy.