Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jutro powiem niebieskiemu, że mam internetowego kolegę, który go "zastępuje" kiedy chcę sobie pograć online z kimś znajomym. Stresuje się i boję się jego reakcji.
Od 2,5 roku związku ani razu nie miałam koleżeńskiej relacji z innym niebieskim poza rodziny. A teraz czuję jakbym co weekend bzikała się z tym znajomym. Ale tak nie jest i nie będzie. Koleś nie jest w moim typie, jest 15 cm niższy ode mnie i mieszka bardzo daleko. Ale polubiłam to bardzo i nie chcę tracić tej relacji.
Niebieski zbyt dużo pracuje, przez co ma jakieś skrawki czasu dla mnie. Nie mieszkamy razem...

#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fe5d65e4fbb67000ac1f4e8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 14
  • Odpowiedz
MikroblogowaHostessa: Dlaczego nie napisałaś wprost, że nie pieprzyłaś się/nie uprawiałaś z nim seksu, tylko uciekasz w słówka typu bzikać. Bzykanie jeszcze bym zrozumiał, ale bzikanie brzmi dziecinnie. W dodatku piszesz o wzroście co śmierdzi typową prowokacją. Sprowadzasz relacje z innym człowiekiem do faktu, że nie będziesz z nim uprawiać seksu, bo nie jest dla ciebie atrakcyjny fizycznie. Co Ty masz w głowie? Co się z wami dziewczyny dzieje?

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Szacunek za to, że chcesz powiedzieć mu o tym. To o wiele lepsze wyjście, niż robienie czegokolwiek w tajemnicy. Idź za ciosem i powiedz, że uważasz, że spędzacie za mało czasu ze sobą. Daj kawę na ławę i powiedz co myślisz. Szczera rozmowa to podstawa w relacji. Jak rozmowa i szczerość nic nie dadzą, to będziesz mogła z czystym sumieniem się ewakuować.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja bym nie zawracał czymś takim mu głowy. Odpuść sobie, nie musisz mu wcale tego mówić, spójrzmy prawdzie w oczy, to tylko gry online. Wcale nie musisz się o to obwiniać, możesz mieć i dziesięciu kolegów xD
  • Odpowiedz