Wpis z mikrobloga

@Zielonka696969 Chyba jest możliwe jak kobieta ma pochwice i napadnie ją skurcz zaciskajacy pochwę podczas stosunku. Ale to mega rzadkie żeby tak się zakleazczyc. Psy mają tak częściej bo chyba pochwa suczki się zaciska po stosunku i czasem uniemożliwia wyjście członka w stanie erekcji i trzeba poczekać.
  • Odpowiedz
@MZ23 z tego co czytałem (a czytałem o tym z 3 lata temu więc mogę się mylić) to pochwa zakleszcza się tak mocno, że nawet jak facetowi opadnie to go i tak nie puszcza. Jak już dojdzie do takiej sytuacji to albo trzeba jakoś mocno odstresować kobietę, albo skierować się właśnie po pomoc medyczną. Ale chyba to nie jest tak dramatyczne żeby cię zabierali do karetki, raczej dają kobiecie zastrzyk czy
  • Odpowiedz
Jak już dojdzie do takiej sytuacji to albo trzeba jakoś mocno odstresować kobietę...


@MackaCthulhu: Ja tam nie wiem, ale starsi i bardziej doświadczeni ziomkowie radzili by w razie coś podszczypywać kobitę w dupę. Podobno pomaga ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ale to musi być niezręczne


@Zielonka696969: No #!$%@? raczej []Ale to przechodzi, trzeba poczekać. W ostateczności załoga karetki
  • Odpowiedz
@Zielonka696969: Tego na 100% nie wiem, ale biorąc pod uwagę fakt że zaciska się na tyle mocno że nawet zmiękniętego padalca trudno wydostać, to chyba musi boleć.

No pocieszenie dodam że ten problem nie występuje często. Tak mi się coś wydaje że dużo częstszym problemem jest zjawisko wprost przeciwne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz