Wpis z mikrobloga

Kolejny prezydent-opos. Weź ze człowieku załóż jakieś incognito konto na wrzucanie śmiesznych obrazków i chwalenia się Lego. Działanie wykopu pozostawia wiele do życzenia, więc takie wpisy są po prostu nie na miejscu w stosunku do użytkowników.


@nalej_mi_zupy: Maciej Kiner nie zajmuje się już wykopem jako programista. Czyli w sumie nic się w tej kwestii nie zmieniło od 12 lat.
@nalej_mi_zupy moje czarne konto to bardziej kwestia tradycji niż realnego wpływu na kod - parafrazując klasyka, "to inny zespół" rozwija teraz wykop i nie wchodzę im z butami w pracę, ale śledzę to co się dzieje w nowym wykopie i wiem, że nie próżnują :) Cierpliwości ;) Za to za nowe appki mobilne będziesz miał prawo mieć pretensje już bezpośrednio do mnie ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Wykop ma swój zespół developerski który w pocie czoła pracuje nad nową wersją serwisu. Jest to też powód dla którego w obecnej wersji niewiele się dzieje co może z zewnątrz wyglądać na podtrzymanie przy życiu.

@maciejkiner: Coś mi to wygląda na ostatnio głośny przypadek firmy co grę od 7 lat robiło a wiadomo jak skończyli.
Nie lepiej było robić inkrementalne zmiany w obecnej wersji przyzwyczajając użytkowników do Zmian i przy okazji