Wpis z mikrobloga

W Wigilie już od 15 czy iluś lat codziennie grałem w #lineage2 to już się stała dla mnie tradycja :)
Zatem jeśli kiedyś graliście w to i was nachodzi nostalgia polecam :)
Tak się składa że w tym roku działa wykopowy serwer #l2 o nazwie #l2christmas Jak się połączyć z serwerem
Jeśli jednak chciałbyś założyc swój serwer to rok temu przygotowałem (trochę chaotyczną xD) instrukcje jego postawienia (jakieś 30 minut roboty) Jak postawić serwer tutaj ładniejsza wersja Stawianie serwera l2 by @AlterMMO_pl
Także niezależnie czy pójdziesz na hopzone/topzone na wykopowy serwer czy założysz własny życzę by te święta były dla Ciebie magiczne tak jak LineAge ][ był kiedyś magiczną grą :) i najlepszym #mmorpg wszechczasów!
Niebadzlosiem - W Wigilie już od 15 czy iluś lat codziennie grałem w #lineage2 to już...

źródło: comment_1608836837niE5no7epCAYex2YcrmMFa.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: dzieki za inspiracje. Juz dawno o tym myslalem. Marzy mi sie serwer z enchantem max +10, a nie jakies gowno +20. Cos ala stuck sub na zasadzie expie na ratach x50 subclasse, zeby bylo minimum expienia, ale bylo warto cisnac na 1 postaci i po finiszu na 80 lvl do wyboru 1 skill wlasnie z suby. Wiem, że pobozne zyczenia, gralem dlugo na w][e i dlatego xD niestety nie znam
  • Odpowiedz