Wpis z mikrobloga

Dobra otwieram nitkę w której spróbuje rozkminić o #!$%@? chodzi, że Pato nie może streamować kiedy te obszczymury ze Strzegomian siedzą i pierdzą w kanapę. Ogólnie słabo mi sie chce wierzyć, że pato się boi jakiś idiotów z drugiego końca Polski. Bardziej jestem w stanie uwierzyć, że Sylwek ma na niego jakieś papiery, nie wiem filmik jak rucha koko czy co ale z drugiej strony śmierdzi mi ta akcja, że pato nagrał ten filmik w którym wysrany o tym mówi pod komisariatem, także zapraszam do dyskusji no ja ososbiście z tych wszystkich absuradlnych teorii to jednak myśle ze menele z Będkowic mają coś na Patozaura. No albo na serio to chodzi o tych co wpadli do pato i mu nakopali XDDD ale #!$%@? że CI się chciało jechać z tych strzegomian ulany sroczu aż do pruszcza gdańskiego kopać pato po głowie nawet mi Cie nie żal frajerzyno

#bystrzaktv
#patocoach

Czego boi się Pato?

  • że menele ze Strzegomian go pobiją (XD) 29.8% (25)
  • Bystry ma jakieś kwity na Pato 22.6% (19)
  • Bystry płaci Pato, żeby nie streamował 26.2% (22)
  • Bystry i Pato to jedna grupa kapitałowa XD 21.4% (18)

Oddanych głosów: 84

  • 10
@pastorpastor71: sam nie wiem dziwna sprawa bo Pato kilka razy po tej akcji gadał o skrzacie, że nudne streamy robi , że nie chcą go oglądać itp
pato to specyficzny człowiek raczej kilku meneli z drugiego końca polski go nie wystraszy chyba, że bystrzak go zastrasza tym, że kiboli z okolic będzie opłacał zeby go sklepali
@pastorpastor71: w sumie ciężka sprawa, bo myślę, że jednak pato wie, że kosi dobre pitos i bystrzak nigdy by mu tyle samo nie zapłacił, ale z drugiej strony może mu rzuca 100zł + bezpieczeństwo, bo go zastraszył czymś ( ͡° ͜ʖ ͡°)