Wpis z mikrobloga

@Meursault: no pozdro. na zdalnej to całkiem spoko. 28.12 muszę wystawić dla klienta wersję produkcyjną systemu, więc siedzę i robię najgłupsze rzeczy jakie trzeba czyli instrukcje. zawsze to odkładam na koniec licząc, że tym razem pójdzie gładko. I tak lepsze to niż jakbym miał mielić mak ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Meursault: ja w drugi dzień świąt idę ( ͡° ʖ̯ ͡°) A dodatkowo trzeba w pierwszy dzień świąt iść wcześniej spać żeby w drugi o piątej wstać i iść na 12 godzinną zmianę :( Pracodawca nam obiecał wolne, po czym przedwczoraj dostałam emaila że ze względu na duża ilość zamówień musimy być w pracy tego dnia, i każda nieobecność może zostać potraktowana jako nieuzasadniona i skutkować
  • Odpowiedz
@Nikczemny_Pomidor

@troloking ziomki. U nas odbiór wolnego ma cały zakład w wigilię oraz Sylwestra, ale złamałem rękę w poniedziałek i chciałbym się dowiedzieć czy przez L4 te dni wolne przechodzą na nowy rok? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Tak, nie możesz być jednocześnie na L4 i urlopie. Nawet jeśli wypisałes wcześniej urlop to przechodzisz na L4 na którym chorujesz, a nie wypoczywasz.
  • Odpowiedz
@Meursault: bo ja wiem. wigilia, piątek po bożym ciele czy inne dni tego rodzaju to jest zawsze taka laba w pracy. no na zdalnej to już nie, ale w biurze to zawsze fajnie było. a się można było wyłgać z najgorszego młyna stwierdzając, że się przecież idzie do pracy xD
  • Odpowiedz
@Meursault: pozdrawiam serdecznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Eyan: nie łam się, ja mam dzisiaj kilka h, a jutro i pojutrze cały dzień, więc ten... Ciesz się z chociaz jednego dnia wolnego, spędź go najprzyjemniej jak to tylko możliwe i wesołych świąt Mirabelko :)
  • Odpowiedz