Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć mirki,

jakie dokumenty trzeba przynieść na spotkanie w urzędzie pracy? Jestem byłem studenciakiem, który pracował sobie na zleceniu u pana janusza i czy poza dyplomami i świadectwami trzeba jakieś papiery w odniesieniu do tej pracy?

Pozdrawiam

#praca #urzadpracy #bezrobocie #pup

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fe364d14fbb67000ac1f21e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 14
@majsterheniu: wydaje mi się, że jeśli nie zarobiłeś więcej niż kwota wolna od podatku to nie ma co, tzn. w okresie studiowania możesz powiedzieć, że studiowałeś i tyle, a to czy sobie dorabiales na zleceniu czy nie to twoja sprawa, ale jak się przyznasz to będą ganiali po oryginały świadectw pracy, nawet jak robiłeś gdzieś 3 dni. Czy warto wspominać - nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@be_ast: @bart0sz: Pracodawca nie odprowadzał składek z racji tego, że byłem studentem - przynajmniej tak mi się wydaje. Bardziej mi chodzi czy są jakieś konsekwencje tego, że informację, że sobie dorabiałem na zleceniu zachowam dla siebie :D Bo nie chciałbym ganiać jak kolega, bo mam kawałek. A jeśli chodzi o umowę to miałem jedynie podaną kwotę netto na godzinę.