Wpis z mikrobloga

@sheeple: pełno takich przecież było i jest, nawet counterparty jeden z pierwszych altów, co palili BTC hahaha
czy grin
a co ma podaż maksymalna do uczciwości... to tylko pewien model ekonomiczny, nie każdy alt celuje w bycie SoV lol

a z podażą 21 mln jest zatrzęsienie altów

bitcoin jest uczciwy tylko dlatego że SN póki co okazał się uczciwy, jak kiedyś wyskoczy na planszę z milionem btc to ludzie zmienią zdanie
@fervi: Tak, częściowo LTC też tak traktuję. A zapytałem raczej tylko tak, z ciekawości - w nadziei, że może usłyszę o jakimś innym, ciekawym projekcie, wnoszącym coś nowego i zbudowanym na równie uczciwych zasadach
@sheeple to tylko Bitcoin, nie wiem po co się nad tym zastanawiasz. BTC w swojej kategorii jest najlepszy.

A jak chcesz coś innego (co niestety nei spełnia twoich wymagań ale jest dosyc ciekawe) to poczytaj o Ethereum 2.0, albo DeFi (które w mojej opinii może zrobić podobną furore jak ICO w 2017/18).
@sheeple: Ogólnie cóż - gdzieś rozumiem twoje zainteresowanie, sam miałem takowe. Ale sprowadziło mnie to do częściowego rekta (na wszystkim prócz Bitcoin) :P

A sam Bitcoin jest warty oglądania - nowe usługi, Lightning Network, DeFi, smart contracty, tokeny, projekty ... dzieje się ( ͡° ͜ʖ ͡°)