Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Essology: chociaż sam grę na przeszedłem na PC i całkiem mi się podobała, oraz w wielu wypadkach uważam że hejt na nią jest przesadzony, to akurat posiadacze konsol poprzedniej generacji jak najbardziej mają do niego prawo: CDP reklamowało grę jako grywalną na nich, a okazało się, że taka nie była.
@Essology: no ja gram na xsx i np wylapalem przypadkowy godmode podczas rozwalania arasaki.. zycie zjechalo do 0 ale nie umarlrm i moglem tak nawalac az do restartu gry.
Takze tego.
Do tego 2 razy nie odpalily mi sie linie dialogowe, przez co nie moglem kontynuowac misji (raz z Johnym w kinie, raz z Panam przy ognisku).
Niezliczone teleporty, znikanie przyciskow od windy itd itp.

Ta gra wyrobila we mnie odruch
@Essology:

CDP: wydamy grę na PS4 i Xbox One, działa zaskakująco dobrze

CDP: > wydaje Cyberpunka

Gracze: ej #!$%@? to nie działa

fanboje CDP: HURR CZEGO SIĘ SPODZIEWALIŚCIE PO TAK ZAAWANSOWANEJ GRZE DURR


@Avil: najśmieszniejsze i tak jest to że fanboye mówią ze to gra robiona pod nową generację a po pierwsze produkcja gry rozpoczęła się 5 lat przed premierą next genów, a po drugie wersja na next geny jeszcze
@Essology:
1. gra została ogłoszona jeszcze przed premierą ps4 i xbox one
2. Gdy gra była tworzona najnowszą generacją było ps4 i xbox one
3. Gra miała wyjść w kwietniu czyli dobre pół roku przed premierą nowej generacji konsol
4. CPR chwali się, że gra super działa na konsolach, pokazuje jakieś fake filmy
5. Wydaje grę na ps4 i xbox i zabrania pokazywania gameplay z konsol
6. Ludzie zostali oszukani

jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MalkontentX: Nie jest. Ten komp był w najlepszym przypadku przeciętny. Jedynie ta obudowa uczyniła go sławnym, ale same bebechy nie były jakieś super, jak na swoje czasy. Ot typowy komputer do nauki dla dziecka.