Wpis z mikrobloga

@pawel_je: ogólnie to nic mi się w nim raczej nie #!$%@? z poważnych rzeczy, praktycznie wszystko co robię to jeszcze niedobitki zaniedbań poprzedniego właściciela, albo moje #!$%@?ństwa żeby wszystko idealnie działało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zolcix: oj zależy od wersji bo niestety 1.8t to bieda i w okolicy 200 wtryski już się zapetlają. Wtedy lepiej włożyć wtryski od 2.0T/Aero albo inne większe :D

Swoją drogą ładna sztuka, sam polowałem żeby w dobrej cenke gdzieś złapać pakiet Aero ale niestety mam kolor 268 i nie jest o to tak super łatwo.
@GruncleStan: niezawodne w przypadku określonych silników, kochają gaz, stosunkowo mocne, łatwo można podnieść moc, przystępna cena, według mnie bardzo ładna i zwarta sylwetka, przewygodne fotele, z minusów to skrzypiące plastiki

Ale nie wiem czy nazwałbym to fascynacją, po prosu odkąd miał premierę w 2002 zawsze mi się podobał i obiecałem sobie że kiedyś będę miał. No i na szczęście nie był to jeden z przykładów "never meet your heroes" ( ͡
@zolcix: po zdjęciach patrząc to są jakieś małe, chyba fabryczne. Wymień sobie na większe z Vectry albo signuma 314 mm, abyś się kiedyś na autostradzie nie zdziwił :)