Wpis z mikrobloga

@TakiTaki: Poczekaj aż ostygnie jeśli jest ciepła. Nie dostała ci się woda pod spod? Wg elektrody padł zasilacz. Te płyty są całkiem fajnie skonstruowane i smierć jednego elementu nie oznacza wymiany całej płyty.
@kubapolice: jeszcze wczoraj wieczorem normalnie używałem płyty. Dopiero dzisiaj z rana pojawił się ten sam problem na wszystkich polach. A czy nie powinno być tak, że jak padł zasilacz to w ogóle nie powinna się włączyć płyta?
@TakiTaki: Napisałem tylko to, co znalazłem na elektrodzie dot. tego błędu. Osobiście otworzyłbym płytę i sprawdził co nie działa. Czasami wystarczy do tego oko, gdy znajdziesz spalony element, a czasami miernik. Masz dwie opcje. Albo serwis producenta, albo jakoś mały, ale dobry serwis AGD, gdzie są chętni na wymianę pojedynczych elementów a nie całych modułów.
@TakiTaki: Jak znasz podstawy elektroniki to sam możesz otworzyć płytę. Tam nie ma magii. Ja swoją spaliłem przełączając szafę elektryczna i niechcący włączając jej bezpiecznik. Musiałem wymienić elementy za 10 zł.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TakiTaki: wiesz co, kup sobie kuchenkę turystyczną, taką jeden hotplate. Warto mieć, przyda się na urlop, a uratuje Cię na święta. Ja ostatnio kupiłem model eldom pg10n, bardzo spoko