Wpis z mikrobloga

Fajny ten kanał ciekawehistorie. Jeden odcinek raz na miesiąc, serie na które czekają ludzie typu kolejna część o likwidatorach, chinach czy PRLu wrzucane raz na pół roku. A hajs na patronite 6000zł za nic leci xD

Najpierw z bratem robił wałek na zegarkach i zarabiał na jeleniach kupujących to od niego, teraz na youtubie nic nie robiąc kaska leci od frajerów xD A na Facebooku widziałem że zapewniał że miał być odcinek w zeszły weekend, a tu ch**. Próbowałem to znaleźć, komentarz chyba skasowany.

Jego braciszek teraz równie przedsiębiorczy, bo ludzie płacą mu żeby jeździł w jakieś zadupia. Ale przynajmniej filmiki wrzuca.
#ciekawehistorie #polskiyoutube #patronite #bezplanu
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Cash1337: Oj widać jednak boli cię to że pomysł na 'sponsorujcie mi podróże' się sypie i nie masz się do czego doczepić już by obronić swojego koleżkę :)

A ludzie, którzy dalej 'wspierają kanał', którego twórca nie jest w stanie dostarczyć contentu, który wcześniej wrzucał, który się ludziom podobał, a teraz z powodu imho lenistwa nie wrzuca skoro kasa leci dalej, to frajerzy.

Idź wrzuć filmik z motocykla albo coś, może
Skoro pojawił się byznesowy kolega Cash1337 to skorzystam i zapytam - jak tam, dupa dalej boli że spadły wyświetlenia i ludziom się nie chce vlogów oglądać przez co mniej hajsu na taki styl życia? xD


@iamtehwin: Co kuwa? Buahahahahahaha, jaki dzban xDDDD. Sam kiedyś chciałem kręcić vlogi podróżnicze. Jeździłem stopem i nawet coś nagrywałem, ale stwierdziłem, że będę chuowym vlogerem, więc odłożyłem ten pomysł. Może kiedyś, ale na razie niema co