Wpis z mikrobloga

#bojowkaapple #bojowkaandroid #apple #iphone #smartfon #elektronika #samsung
Wybór modeli Samsung to jakiś rak. Wchodzę na stronę samsunga wybieram smartfony i pojawia się przede mną lista nieskończenie długa jakiś modeli, gownomodeli nie różniących się niczym od siebie poza cena i nazwa. Seria A a 1 A100 A 5000 potem Z takie Z srakie, Note małe Note duże. Note lajt Note max. S 10 S 15 S 20 S100 i każdy z 5G 4G 4G+ #!$%@? -. Każdy w stu kolorach. I weź tu znajdź i kup taki jakiego potrzebujesz. No nie da się #!$%@?. I jeden za 599 a drugi za 5999 ale różnicy #!$%@? żadnej poza ceną. No ni #!$%@? się nie da.
Teraz wchodzę na Apple. Klikam Iphone. I już. Czarno na białym. 12 Pro i 12 zwykle. Jeden mały jeden duży. Kolor dla faceta i dla baby i unisex jeden. A jak jesteś biedy to masz stary model 11 albo SE dla dziadka. Koniec...
wysłano z ajpona
  • 14
Wchodzę na stronę samsunga wybieram smartfony i pojawia się przede mną lista nieskończenie długa jakiś modeli, gownomodeli nie różniących się niczym od siebie poza cena i nazwa.


@stanley88: Najśmieszniejsze jest to, że w ciągu kilku ostatnich lat odchudzili portfolio o kilkadziesiąt procent a dalej mają istny #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) pamiętam czasy gdy mieli smartfony typu Samsung Galaxy Grand Prime Ace 2 Duo Dual SIM (
@psposki: Mnie tam dupa nie piecze. Nie zaglądam ludziom do kieszeni. Ale jak by nie przypadek że dostałem starego ajfona 6 to bym chyba poszedł w androida i teraz bym miał banie #!$%@? co kupić. Wcześniej przez IOS mialem Lumie z WP i było spoko. Na szczescie przesiadłem się na IOS
@stanley88 xD chyba nie rozumiesz. Te telefony istnieją by pokryć każda piłkę cenowo. Ten komentarz o braku różnicy między telefonem za 600zl a za 6k to już w ogóle xD weź wróć tam do tego #!$%@? które Apple ci daje a ty ochoczo się wystawiasz. Zwłaszcza że Apple też zaczyna stać telefonami gdyż w obecnej generacji ma 5 telefonów plus to co sprzedają z poprzednich xD
@Thachii: No tak. Ale którego? Tam jest ponad 100modeli. Każdy po 15 mint baaa... ja oglądam zawsze dwóch recenzentów minimum bo może opłaceni są. Wiec 3000 minut to chyba jest 50godzin na YT
@bmj14741: Nie bo nie wiem ile kosztuje dole i czy chce taki czy inny. Budżet mogę mieć 1k i 5k ale chciałbym wiedzieć co za te kwotę mogę mieć. Oczywiście wyolbrzymiam, bo wiem ze da się tam filtrować po cenie itp. Ale tam mając 600 lepiej dołożyć 50 i mieć już wyższy model, a jak już 650 to lepiej 100 wicecj i masz za 750 lepszy, to już może dołożyć do
A kupując srajfona wiem ze albo mam 3600 albo 5600 i na ten lepszy mnie nie stać to nawet nie oglądam recenzji


@stanley88: To patrz tylko na samsungi z serii S i tyle, będziesz miał bezpośrednią konkurencję twoich ajfonów, a jak chcesz coś lepszego to seria note, a jak gorszego to wszystko inne. EOT
Klikam Iphone. I już. Czarno na białym. 12 Pro i 12 zwykle.


@stanley88: xd co, jest dokladnie to samo, 12 12pro 12promax 12mini 11 se XR, ten ma to a nie ma tego, ten ma ladowarke ten nie, ten ma oled a ten nie, czlowiek kupuje nawet nie wie co i czym sie rozni xd
a samsung - seria a sredniaki, m tanie, note biznes-premium, s flagowce, proste w #!$%@?