Wpis z mikrobloga

Wiem, że Hajto potrącił starszą Panią na pasach ale był trzeźwy i takich niestety wypadków nieszczęsnych jest w Polsce rocznie mnóstwo. Za to Pan Michał całe szczęście nikogo nie przejechał, ale miał we krwi k---a 1,6 promila i w--------ł się w autobus xD wielki biznesmen, kilka chwil wcześniej wrzucał zdjęcie jak zajada ślimaki (już usunięte). Mam nadzieję, że Stano nagra Stanowisko i swoim kumplu.
#kanalsportowy #pilkanozna

https://weszlo.com/2020/12/22/no-to-pyk-w-autobus/
Eleganckikapelusz - Wiem, że Hajto potrącił starszą Panią na pasach ale był trzeźwy i...

źródło: comment_16086548542cnIHEqLOh3CYeBX1aP8qf.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Eleganckikapelusz: @bartd: Panowie, nie róbmy sobie jaj. Owszem Hajto zabił kobiete na pasach, ale był przy tym trzeźwy. Wiadomo jest beka, bo trafiło na Gianniego, ale to jest to jednak nieumyślne spowodowanie śmierci.

Za to Żewłakow, jak ostatni s-------n wsiadając z 1,6 promili za kółko naraził wiele osób. Nie ma co tego porównywać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Eleganckikapelusz: dzięki temu incydentowi będzie jednego Żewłakowa mniej w mediach, tylko się cieszyć. Szkoda, że ten drugi taki grzeczny i ciężko będzie go oderwać od komentowania i p---------a głupot w TVP.
  • Odpowiedz