Wpis z mikrobloga

To gniazdo żuli, trzeba je zniszczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Stwierdziłem że na razie pogram sobie pod szermierke i znaki (aard i quen). Tylko nie mogę się zdecydować czy silne ataki, czy szybkie. Zawsze brałem jedne i drugie, ale tym razem chcę tylko jedne żeby zamiast drugich wrzucić inne umiejętności. Chciałbym szybkie, ale z drugiej strony nie mogę się powstrzymać bo rozpłatanie jest totalnie op i spamując nim można wszystko porąbać, no i przebija sie przez bloki przeciwników. Napisałem "na razie", bo w późniejszym etapie gry możliwe że nie będę mógł się powstrzymać przed przekształceniem builda pod alchemie.
Pamiętajcie dzieci żeby zawsze czyścić cały Biały Sad, sporo miejsc mocy więc punkciki na start, podstawowe przedmioty potrzebne do craftowania i schematy na miecze cechu żmii dobre na start. Ja tutaj nawet na koniu nigdy nie jeżdzę tylko chodzę i zbieram roślinki na mikstury żeby w dalszym etapie gry było z głowy.
Pierwszą umiejke jaką wykupiłem to techniki szkoły kota, mam wszystkie elementy pancerza lekkie więc +100% premii do krytycznych, to chyba najlepsze co można na start wrzucić. Chociaż wiele osób bierze smakosza, ale dla mnie to marnowanie slota, mam jaskółke, żarcia starczy.
Droga ku zagładzie oczywiście.

#wiedzmin #wiedzmin3
kRpt - To gniazdo żuli, trzeba je zniszczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Stwierdziłem że na razie p...

źródło: comment_1608637383YA8GnSCkotTYwLfsybcMTM.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@budus2: Młynek. Tak tak, ale jak przeciwnik zacznie blokować albo w ogóle wyjmie tarcze to już jesteś zblokowany. A rozpłataniem #!$%@? i NIC nie jest w stanie tego zablokować. Klikając, bez ładowania, można naprawdę szybko wykonywać to rozpłatanie i wygląda to jak takie "rąbanie" dosłownie, na dodatek obrażenia są spore.. Pamiętam że nawet rozwalałem tak gryfy które były "na czerwono" czyli ponad 5 leveli więcej (a gra wtedy robi tak że
  • Odpowiedz
@kRpt: a jak radzisz sobie z $? Pytam z ciekawości bo pamiętam, że mi się nie chciało grindować i pieniążki zawsze miałem grając w gwinta (taki mod, że możesz postawić duże sumy więc mogłeś sobie łatwo powiększać środki)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@lilitch123 Zbieram wszystko. Patrzyłem starego save'a sprzed 2 lat to miałem na nim 177k. Wiesz nie chodzi o samo sprzedawanie tych śmieci, ale zbierając wszystko znajdujemy też dużo składników na zbroje, miecze i nie musimy wydawać grubego hajsu u rzemieślników żeby te składniki kupić.
  • Odpowiedz
@kRpt: ale potem musisz wydać gruby $ na runy jak dochodzi Ci dodatek Serce z Kamienia, gdzie możesz zaklinać swoje miecze.
Koszt tego zaklinania był ogromy z tego co pamiętam i wymagałby dużo grindu.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@lilitch123 Na tym etapie czyli po dzikim gonie mam juz w #!$%@? kasy. Tak jak mówię zbieram większość pytajników, nie tylko ze względu na hajs ale też receptury, składniki, miejsca mocy, exp. I lubie po prostu.
  • Odpowiedz