Wpis z mikrobloga

@HaSSaN: No dobra, może mam wypaczone spojrzenie, bo ja w używanych się obracam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale w sumie - to wyposażenie odczuwasz bardzo bezpośrednio podczas obcowania z autem i nawet totalnie zielony człowiek widzi różnicę między wersją "ultrabieda", a "totalwypas", a taki absolutny laik uważa, że taki marketowy komputer zrobi dokładnie to samo co taki super wypasiony za 4 razy tyle kasy ( ͡°
@HaSSaN: Zapomniałem dopisać - moje spostrzeżenia bardziej dotyczyły aut używanych, bo tam często się spotykam z poszukiwaniami typu "Szukam jakiegoś audi/bmw" i to jedyne wymaganie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale na stronie Apple zawsze masz wyszczególnioną generację procesora


@Dziwny_Dzwiek_Gzymsu: pisałem o mediamarkt. A co do tego, że niby na stronie apple jest to też tak nie do końca prawda. Nie wiadomo jaki model, której generacji. Nawet nie wiadomo czy to niskonapięciówka czy co innego. Jeżeli jest jakies dodatkowe info o procku to jedynie generacja, która sama w sobie nic nie mówi, oprócz mniej więcej okresu kiedy procek wyszedł.

https://www.apple.com/pl/macbook-pro-16/specs/
Pobierz Kryspin013 - > Ale na stronie Apple zawsze masz wyszczególnioną generację procesora
...
źródło: comment_1608637194oskfLSTJNjkDfgATUW0rGW.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Niedzwiedzmin: a wiesz ze nie każdego stać na laptopa za 15k dzbanie?
Żyjemy w kraju w którym większość ludzi wydaje na laptopa max 3 tysiace, najpopularniejsze laptopy kosztują 1500zł i są na integrze albo jakimś crapie typu mx, więc 1650 to wcale nie #!$%@? karta i większości ludziom wystarczy. Odpalisz na niej Wieśka 3 czy gta5 czyli wciąż do #!$%@? gry na wysokich. Cyberpunk też pójdzie, w przeciwieństwie do gówno konsol.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Niedzwiedzmin: 1650 to ok karta, jedynie tragicznie wyceniona. Jeśli ktoś chce pograć i miec energooszczędną kartę to nie jest aż takim złym wyborem o ile zapłaci za nią około mniej jak 400zł i z gwarancją. Inna sprawa, że wsadzają do gotowców za cztery koła te karty... Teraz zreszta nie ma karty nowej która się opłaca. Jeszcze w wakacje 1660 super szło za nawet poniżej 1000 wyrwać, a teraz jak jest gdzieś
@LIBED: 1650 za 400 zł xDDDDDDDD człowieku, ta karta nigdy tyle nie kosztowała i nie będzie kosztowała. Realna cena za tą karte to minumum 700-800 zł, super koło 1000. co z tego że masz radeona w tej cenie o podobnej wydajnosci, skoro potrzebuje małej elektrowni za biurkiem.
to nie jest słaba karta, cuberbug na medium ma ok 40 klatek, warzone - prawie 120. Dodatkowo ma rdzenie cuda które już sporo oprogramowania
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@RozowaZielonka: Pisząc o 400 to mówię o karcie używanej z gwarancją i sorry że tego nie dodałem. Nową dało się kupić za 600zł. Co do 1000 to też przesada, bo w tej cenie dało się wyrwać 1660 super a nie 1650s.

Sam kupiłem dwa miesiące temu 1650 za 620zł nową z sklepu z wysyłką, bez jakiegoś specjalnego szukania.

A cenę 1660 super sobie sprawdź pod linkiem.
https://fakefriday.org/?s=1660+super i zobaczysz, że ten