Wpis z mikrobloga

Zrobiłem na Tinderze profil przystojniaka lekarza. W opisie napisałem, że piszę tylko z katoliczkami i przeciwniczkami aborcji. Efekt? Od wczorajszego wieczora 45 par. Nie wiedziałem, że tyle pobożnych dziewczyn na Tinderze siedzi( ͡º ͜ʖ͡º) #blackpill #logikarozowychpaskow #tinder
  • 18
  • Odpowiedz
@Qbba: Kisnę z tych eksperymentów społecznych. Tak, kobiety lecą na chadów, ale to nie powód, żeby bawić się nimi i ich uczuciami, bo hahaha, próżna p0lka, tylko na hajs i wygląd leci, ale ja jestem ponad, niech pożałuje. Poszukajcie sobie zajęć, zamiast robić z siebie podludzi w necie xddd
  • Odpowiedz
@Mia_Smith: Nie chodzi o to że kobiety lecą na przystojnych facetów, bo to jest oczywiste i zupełnie naturalne. Chodzi o to ze dla przystojniaka są w stanie wyrzec się swoich przekonań, przestaje się liczyć cokolwiek oprócz beniza tego chada. Drugą zastanawiającą mnie kwestią jest to dlaczego "średnie" kobiety uważają, że mogą mieć szansę u takich bożyszczy? Wydaje mi się, że faceci bardziej racjonalnie oceniają swoje możliwości.
  • Odpowiedz
@Qbba:

dlaczego "średnie" kobiety uważają, że mogą mieć szansę u takich bożyszczy? Wydaje mi się, że faceci bardziej racjonalnie oceniają swoje możliwości.


Bo od dziecka im się wciska do łba że są najpiękniejszymi księżniczkami i po prostu chodzącym klejnotem Polski. Ego #!$%@? w kosmos przez takie coś i wydaje jej się że jest nie wiadomo kim do czasu jak się podstarzeje.
  • Odpowiedz
@1_na_10: no ale właśnie lekarze są stosunkowo najbardziej wypłacalni, do tego raczej mała szansa, że nawet jak będą kwękać w sądzie, że 1500 to za dużo, to sąd i tak tego nie kupi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Chodzi o to ze dla przystojniaka są w stanie wyrzec się swoich przekonań, przestaje się liczyć cokolwiek


@Qbba: no pewnie, przecież żaden facet nigdy... XDD #!$%@? mirki mizogony - cały ten portal jest odbiciem lustrzanym kafeterii. Wy i te karynki jesteście siebie warci jak mało kto.
  • Odpowiedz