Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja dziewczyna ma 16 lat i zaszła w ciążę. Mam 17 a ona 16 i nie wiemy co robić. Pomóżcie, życie mi się zawali. Co robić??

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fe0c551ee3ba9000a0786ac
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
  • 105
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Zarzutka czy nie, może zdarzyć się każdemu z nas. Może i komentarz na portalu że śmiesznymi obrazkami nie ma większego sensu, ale warto dodać coś z sensem:
Sam mam znajomą która urodziła w terminie egzaminów gimnazjalnych. Mirku, świat się nie wali! Jeśli macie rodziców, porozmawiajcie z nimi czy zaopiekują się waszym dzieckiem podczas gdy wy będziecie chodzili do szkoły. W dzisiejszych czasach mieć dziecko w tak młodym wieku nie
  • Odpowiedz
@aret: przypominam, że w Polsce w szkołach nie ma za bardzo antykoncepcji, natomiast są dwie lekcje religii w tygodniu.
Po drugie za nie używanie gumki wyrokiem nie jest #!$%@? komuś życia.
  • Odpowiedz
@JakovKarnic: Ja #!$%@? A internetu to nie ma? Przyjebliście się do tej religi jakby ona była odpowiedzialna za całe zło. Ja jakoś w latach 90, bez internetu, bez jakiejkolwiek wzmiance o antykoncepcji wiedziałem od czego są gumki i tabletki antykoncepcyjne już w wieku 16 lat. Każdy dziś ma dostęp do niewyobrażalnej ilości wiedzy ale większość to ameby co nie wiedzą jak nawet czegoś tak prostego używać.

Po drugie za nie
  • Odpowiedz
@Potat: ja otwarcie napiszę, że jedni z nielicznych niemyślących byli na tyle dorośli, żeby uprawiać seks, ale już za swoje czyny nie chcą ponieść konsekwencji.
Brać dupę w troki i wychować porządnie razem z dziadkami.
Nie brać ślubu pod naciskiem rodziny, boście młodzi i na 99% związek się rozsypie. Skończcie szkoły z pomocą rodziny i za 20 lat będziecie mieć drugą młodość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz