Wpis z mikrobloga

@mistejk: mirku, ta poprzeczka u niej spada, założę się że zaczynała od 190cm.

W wieku 33 lat wymaganiem będzie, żeby chociaż raz w tygodniu wracał na noc. Uwierz mi.

Widziałem wiele dziewczyn, którym wymagania spadały wraz z wiekiem.

Na koniec biorą półłysego 173cm, bo tacy zostali, wrzuca milion fotek na fejsa z nim, pisząc, że jest najpiękniejszy, bo dobrze wie że konkurencja 20-25 jest sroga, no i się obawia, że każda
@DoDoLot: fejk nius, myślisz że orbitowcy uganiający się za babą to jest materiał z którego wybierze chada? Właśnie wśród takich orbitowców trafi zwyklego goscia. To jest rzeczywistość i naprawdę jest wiele takich przypadków, gdzie atrakcyjna nadal myśli, że szuka księcia a tak naprawdę kogoś mało spjerdoloonego
@Pytacz92: Ludzie bywający w swingersclubach albo bawiący się w cuckold nie są miernikiem społeczeństwa. Atrakcyjna laska 30+ spokojnie znajdzie fajnego, atrakcyjnego faceta, a taki atrakcyjny facet zwyczajnie może mieć w dupie swigersów, cuckold i smutne mężatki. Jestem dobrze 30+, wysoki i dobrze zbudowany, miałem takie propozycje i odmawiałem, bo inny facet patrzący jak uprawiam seks czy coś to nie moje klimaty.