Wpis z mikrobloga

Czy byście wybrali z tych opcji?
a) Praca w januszexie po 12 dziennie plus 2 soboty za około 9K zł. Wynajem mieszkania za 1,5K. Znajomi i rodzina na miejscu.
b) Praca w Helmutexie po 8h za około 9k +plus darmowe mieszkanie. 1k km od znajomych i rodziny.
#cnc #niemcy #polska
  • 29
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cluiv: mów gdzie ten helmutex to jade tam na konserwacje i naprawe tych maszyn. Chetnie zmienie aktualnego uberhelmutexa xd
  • Odpowiedz
@cluiv: 1k km autostradą to ile? 6-7 godzin? W dodatku ja nie jestem mega rodzinną osobą. Raz na kilka miesięcy do domu bym zjechał i by mi wystarczyło. Tylko o dziewczynę chodzi ale to by się jakoś dopracowało, ją wziąć ze sobą i już. Zresztą teraz mieszkam ledwo 300km od miejscowości rodzinnej i przyjeżdżam tam 3-4 razy w roku. Nie widzę sensu częściej bo po 2 dniach już mam dosyć.
  • Odpowiedz
1k km od znajomych i rodziny.


@cluiv: Nie wiem, gdzie żyjesz w Polszy, ale 1 Mm to trasa na jeden dzień po autostradach, zwłaszcza niemieckich. Na upartego możesz widywać rodzinę i znajomych raz na 2 tygodnie nawet.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Srantonin: no to ja w Niemczech jak mogę to depcze nawet do 170 xD więcej autko nie da rady. Ale pod koniec robilem postoje juz tylko po to by odciazyc tylek od siedzenia xD
  • Odpowiedz