Wpis z mikrobloga

Ty to nazywasz zakolami? Chyba nie widziałeś z czym ludzie się zmagają


@Antyradek: tak to są zakola, nie wmawiajcie mu że ma z tym nic nie robić bo będzie już tylko gorzej aż w koncu będzie za późno na ratunek wlosow
  • Odpowiedz
@girlsjustwannahavefun: Trochę kompleks bo reszta rodziny wygląda much lepiej ( jako jedyny z kuzynów nie mam 180 cm, a gdybym odziedził geny po mojej mamie wyglądałbym 2 razy lepiej xD Próbuje sobie wyrobić mental tym, że mega dużo czasu poświęcam aktualnie na rozwój
  • Odpowiedz
@E_li_mi_nator: W sumie miło słyszeć, że to bait xD nie nie jest nim a przed pójściem do psychologa/trapeuty mega ogranicza mnie fakt, że moje ego nie pozwala mi iść i pozwalać zarabiać masy siana na tym, że jestem słaby
  • Odpowiedz
@scotieb: Szczerze to zastanawiam się czy nie jest tak już xD jak miałem 18 wiosen czyli 2 lata temu to pomimo bycia sporo razy dusza towarzystwa śmieszek tancerz murarz tynkarz akrobata xD i tak atencje różowych na następny dzień miał mój przystojniejszy kumpel który pół imprezy mial zgona xD
  • Odpowiedz
@scotieb: Oj o tej depresji i innych problemach to się nasłuchame w życiu tyle że mam dość do końca życia xD laski 9/10 narzekające na fobie społeczne i inne #!$%@? muje xD
dla mnie bliżej do #redpill bo mimo wszystko sama morda może zrobić wszystko, ale będąc faktycznym #!$%@? też da się prawie wszystko
  • Odpowiedz