Wpis z mikrobloga

XD tak się najaralem paczka, ze mnie auto przejechało Hajto stara babę na pasach, bo w trakcie dojścia do domu już paczkę otwierałem. XDDDD jeszcze szybciej wyszedłem z pracy jak zobaczyłem, że jest już w paczkomacie ale warto było.
Paczkę robił mi Pan @kcpi który widać potrafi stalkowac wykopków takich jak ja xDDD Jest mi niezmiernie miło dostać taką paczkę szczególnie, że te święta muszę spędzić sam :))) COVID Here. Dostałem piweczko takie fajne limitowane które wypiję dopiero jak skończę tego zakochanego inżyniera xDD Aczkolwiek z rzeczy do roweru na pewno będę korzystać tylko muszę dętkę wymienić xDDD
Książka też super, na kwarantannie będę mieć czas na jej czytanie xDDDDD
Nawet słodycze są, kurde panie Boże życie jest w pyte.
Sorry, za błędy i wgl ale jestem tak podjarany paczką, jak małe dziecko co dostaje zestaw lego. Wesołych świąt dla ciebie Kacprze mam nadzieje, że kiedyś spijemy piwko nad morzem :)))) #wykopaka #pokapake
Pobierz
źródło: comment_16084995338fPh4IyqGtMTKhC0u4AkAj.jpg
  • 8
@ketiow: Super wiedzieć, że ci się spodobała ( ͡° ͜ʖ ͡°) w sumie dobry pomysł z uczczeniem tego inżyniera pijąc Guinnessa, może motywację będziesz miał mimo niechęci XDD a książką się zajarałem i kupiłem sobie też XDDDD