Wpis z mikrobloga

Moralność Marcina Najmana:
1.1 Saleta odbija kobiete Borkowi - świnia i obrzydliwy typ.
1.2 Najman odbija kobiete Salecie - to było zupełnie inaczej, "ja jej pomagałem".
2.1 Kanał Sportowy ma obsuwe z kolacją za którą ktoś zapłacił na cele charytatywne - oszustwo i skandal
2.2 Najman nie wpłaca (przez ponad 5 lat) zasądzonych przez sąd 20 tys na fundacje Fantazja za pomówienie Salety - nie musiał i nic mu nikt nie zrobi
3.1 Saleta, Jurkowski czy Stanowski organizują akcje charytatywne - promują się na pomaganiu fałszywi hipokryci.
3.2 Najman organizuje akcje charytatywne dla znanych sportowców - ma dobre serce.
4.1 Kasjusz pomawiający Najmana o romans - obrzydliwa świnia
4.2 Najman pomawiający Saleta o romans z dziennikarką Super Expressu, albo pomawiający Salete o gejowski romans z Jurkowskim - to było zupełnie inaczej.
5.1 Kasjusz wyzywający i przeklinający - rynsztok
5.2 Najman wyzywający i przeklinający - "czasem emocje mogą puścić"
6.1 Trybson latający z fujarą na wierzchu w Warsaw Shore - dno i upadek człowieka.
6.2 Najman robiący to samo w BB - "to było fajna przygoda życia"

I tak dalej, ale mi się nie chce :)
Jak ktoś znajdzie większego hipokryte to stawiam mu pomnik.

#kanalsportowy #famemma
  • 13
@shhocker: Bardzo dziwny. Saleta bardziej inteligentny, bardziej zamożny, lepiej wyglądający i wówczas znacznie bardziej na topie zarówno sportowym, jak i medialnym.

Najmanowi jednak nie można odmówić pewnej charyzmy i umiejętności omamiania ludzi. To potrafi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Miho32: mają #!$%@?, Borek nawet wypowiadał się w tonie, że dobrze się stało że tak się stało (bo się rozstał z osobą niepoważną) ale i samego Saletę określał jako osobę niepoważnie podchodzącą do czegokolwiek. A Saleta wiadomo, złego słowa na siebie nie powie.