Wpis z mikrobloga

Pytanie do osób które zatraciły smak podczas #koronawirus, gdy wracał wam smak, to też niektóre/albo wszystkie produkty strasznie ohydnie smakowały? W sensie ciężko to opisać ale np. ostatnio jadłem masło orzechowe i naprawdę smakuje to beeznadziejnie XD Mam też tak z przyprawą do kurczaka, nie da się tego jeść generalnie
#koronawirus
  • 10
  • Odpowiedz
@kvbol:
Tak wszystko o smaku grejpfrutowym np. białe Oshee, żelki grejpfrutowe, ale akurat sam grejpfrut nie XD
Kawa lekko zmieniony
Cebula obrzydliwa, pachnie jak śmietnik
  • Odpowiedz
@kvbol: ponad dwa tygodnie całkowicie. Teraz po ponad miesiącu nadal nie wrócił do końca i nie wszystkie smaki czuję, np słodkiego prawie w ogóle, inne bardzo słabo
Ale życzę Ci żeby wszystko wróciło do normy
  • Odpowiedz
@bamsebjorn Dzięki bardzo, taką mam nadzieję, bo właśnie ja byłem chory 2 miesiące temu, przez bardzo dlugi okres czasu smaku nie mialem w ogole, zdaje się, że jakiś miesiąc moze? I od tamtej pory powoli wracał ale teraz czuje tak może 40-45%. Niezależnie czy jest to slodkie czy slone. Ale wlasnie od paru dni, niektóre produkty właśnie smakują okropnie. Może to oznaka tego, że smak powraca do początkowego stanu?XD nie mam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kvbol: miałem covid w sierpniu, mam tak dalej, a straciłem wtedy węch na 5 dni
parosmia spowodowana infekcja wirusowa, tak jak piszesz, oznacza że nerw węchowy się odbudowuje
  • Odpowiedz