Wpis z mikrobloga

Mirasy, pacjent Lenovo P2. Jakiś czas temu wgrałem Lineageos i wszystko śmigała do czasu, aż nie zaczął się aktualizować. Podczas aktualizacji mama zaczęła coś klikać i się wysypało. Do TWRP wchodzi, próbowałem wgrać raz jeszcze soft tak jak wgrywałem po raz pierwszy, ale bez zmian. W Fasboot mogę dać start/power off/barcoes. Jak daje start to się resetuje i znów wraca do fasboot(screen). Pomóżcie, odwdzięczę się dobrym piwem/czekoladą

#xda #serwisgsm #lenovo #android #lineageos #twrp #smartfon
Kami3n147 - Mirasy, pacjent Lenovo P2. Jakiś czas temu wgrałem Lineageos i wszystko ś...

źródło: comment_1608484366AHs24X5JkBZt082Sgn1ssx.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • 0
Jeśli tamten rom ma /vendor na oddzielnej partycji to trzeba treblerize zrobic tylko nie wiem jako to wygląda na tym lenovo.
  • Odpowiedz
@Kiciuk: Po zainstalowaniu oprogramowania 25 października, wykonać kopię zapasową i zapisać partycję rozruchową telefonu. Może być wymagane w następnej aktualizacji.

Jak wykonać kopię partycji rozruchowej?
  • Odpowiedz
@Kiciuk: Ok, bo na XDA wyczytałem, że jakaś aktualizacja wywala boot i system nie wstaje. Podali link do softu z 25.10 żeby go zainstalować, zrobić kupie boot i dopiero potem update żeby po aktualizacji podmienić na stary boot.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kami3n147 jak wejdziesz w "backup" to będziesz miał możliwość wybrania co chcesz zbackupowac zaznacz "boot"
Boot to partycja na której znajduje się Kernel
  • Odpowiedz