Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
Yay, właśnie otworzyłam paczkę z #barylkakrwi. Nie spodziewałam się aż tylu dobroci.
Michałków już ubywa, magnes zawisł na lodówce, jutro w pracy przyszpanuję kolorowymi skarpetkami. Koszulki niestety za duże, ale nie zmarnują się - przekazane niebieskiemu. Poza tym dużo innych przydatnych gadżetów. (ʘʘ)
Dziękuję serdecznie wszystkim opiekunom tagu za organizację tak fajnej i pożytecznej akcji jaką jest baryłka.
Osobiscie planuję nie rezygnować z oddawania krwi i mocno zachęcam osoby, które zastanawiają się nad krwiodawstwem lub boją się kłucia. Sama długo zwlekałam z pierwszą donacją ze względu na strach przed igłami, ale jak się okazało nikt nie zmusza do patrzenia na wkłucie, a miłe panie w RCKiK często same przykrywają igłę gazą, dlatego polecam, zawsze to jakiś dobry uczynek. ʕʔ
Jeszcze raz dziękuję za upominki i oby tag nadal rozwijał się w takim tempie jak obecnie.
#krwiodawstwo
Pobierz
źródło: comment_1608479279SHS7Ais9JIzfNfMLReDa5e.jpg
  • 3
Osobiscie planuję nie rezygnować z oddawania krwi i mocno zachęcam osoby, które zastanawiają się nad krwiodawstwem lub boją się kłucia.


@ewa321: Dzisiaj próbowałem zrobić 1 podejście, ale na wywiadzie lekarz mnie odbił. Nie chcą mojego A Rh-, przynajmniej do czasu dostarczenia papierka od lekarza 1 kontaktu (,).