Wpis z mikrobloga

@Gymski: to najlepiej sprzedający się telefon na świecie i jeden z najwyżej ocenianych w 2020 roku, ale nie kupuj go bo jakiś randomowy wykopek twierdzi, że ma #!$%@? ekran bez żadnych argumentów xD
  • Odpowiedz
  • 0
@bmj14741 w telefonie za 3.5k? Minimum 1080p, OLED byłby miłym dodatkiem i jakieś wsparcie dla HDR. Wszystko to rozwiązuje już nawet ta 12 mini
  • Odpowiedz
@Gymski Ogarniam, rozsądnie. Nie pytam uszczypliwie ani nic, żeby nie było, po prostu lubię się orientować w ludzi wymaganiach, bo ja jeżeli chodzi o to jestem o tyle upośledzony że dla mnie LCD i OLED to jeden #!$%@? przy zakupie telefonu xD
  • Odpowiedz
@Gymski Na telefonie przeglądam wykop i robię zdjęcia korzystałem w tym roku 3 miesiące z SE tego pierwszego i mi wystarczał XD dlatego pytam o oczekiwania, bo nie jestem odpowiednią osobą do oceniania danych telefonów, a ciekawią mnie takie rzeczy
  • Odpowiedz
  • 0
@bmj14741 wiesz od biedy też można przeboleć ale jeśli się wydaje ponad 3 tysiące złotych na telefon to chyba warto wziąć coś lepszego i korzystać z komfortu jakie to daje
  • Odpowiedz
OLED jest o wiele bardziej komfortowy do używania w telefonie


@Gymski: z #!$%@? balansem bieli, wypalaniem elementów interfejsu i migotaniem przy niskich jasnościach, faktycznie, zajebioza. A mówi to posiadacz OLEDTV. Poza tym 11 nie kosztuje ponad 3000, można go dostać w promocjach za 2700 już.
  • Odpowiedz
  • 0
@ks2m ah no tak zapomniałem że w IOS jest zerowa kontrola nad takimi parametrami. Używam oleda od dobrych 8 lat i migotania nie miałem nawet na starej S3 xD
  • Odpowiedz
@Gymski: to nie jest żadna „kontrola nad parametrami” tylko ograniczenia technologii. Uwielbiam wykopków ignorantów którzy wychwalają OLED-y pod niebiosa całkowicie przemilczając wszystkie ich wady. A ich jest niestety sporo. I „u mnie nie ma” randomowego wykopka tego nie zmienia.
  • Odpowiedz